STOWARZYSZENIE TWÓRCÓW
FOTOKLUB
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

strona oficjalna
CZŁONEK OPERACYJNY MIĘDZYNARODOWEJ FEDERACJI SZTUKI FOTOGRAFICZNEJ FIAP
REPREZENTANT POLSKI

HOME
NOWOŚCI
FOTOKLUB
FIAP
EDUKACJA
KONKURSY
WYSTAWY
LINKI
KONTAKT
O FRP
•  STATUT
•  WŁADZE
•  CZŁONKOWIE
•  PRZYJMOWANIE
•  OPŁATY
•  WYRÓŻNIENI
•  PATRONAT
•  KRONIKA
•  KALENDARIUM
•  PLIKI







POLECAMY





Lista CZŁONKÓW RZECZYWISTYCH
z tytułem AFRP

Sortowanie według:   [nazwisk]  nr legitymacji  [miejscowości]


001 - Juliusz Wilczur Garztecki - Halinów
002 - Mieczysław Cybulski - Warszawa [»]
003 - Marian Jelita Zaleski - Warszawa
004 - Henryk Rogoziński - Białystok [»]
005 - Krystyna Małgorzata Dołowska
       - Warszawa [»]
006 - Andrzej Pytliński - Bolesławiec
007 - Jerzy Wygoda - Rzeszów [»]
008 - Ryszard Kreyser - Warszawa
009 - Aleksander Jałosiński - Warszawa
011 - Andrzej Jaworski - Warszawa
012 - Helena Zofia Gąsiorowska
       - Warszawa
013 - Henryk Muchin - Warszawa
014 - Paweł Michał Dubicki - Warszawa
016 - Leonard Wiesław Karpiłowski
       - Warszawa
017 - Andrzej Ryszard Arwar - Warszawa
018 - Jan Mierzanowski - Warszawa
021 - Władysław Juzwik - Warszawa
024 - Janina Urszula Wojtan-Wolf
       - Warszawa
025 - Ryszard Frankowski - Płock
026 - Henryk Dziuba - Warszawa
027 - Janusz Adam Jaremko - Warszawa
028 - Michał Sowiński - Gliwice
029 - Iwona Załuska - Warszawa
030 - Grażyna Sosenko - Warszawa [»]
031 - Jerzy Eugeniusz Szepetowski
       - Radom [»]
032 - Mirosław Skrzypkowski - Gniezno
034 - Ewa Sosenko-Skubik - Warszawa
035 - Andrzej Zbigniew Leszczyński
       - Warszawa
036 - Juliusz Multarzyński - Warszawa
038 - Jerzy Mąkowski - Warszawa
040 - Czesław Wasiłowski - Iława [»]
048 - Zdzisław Stachyra - Warszawa
049 - Krzysztof Zięba - Jarosław
050 - Czesław Czapliński - Warszawa
052 - Irena Wildner Kulik
055 - Stanisław Szumielewicz
056 - Andrzej Polak - Warszawa
059 - Regina Maślankowska - Płock
060 - Lech Ryszard Kłudkiewicz
       - Warszawa
062 - Janusz Mielczarek - Częstochowa
063 - Wiesław Paweł Warchoł - Radom [»]
064 - Edward Józef Kruk - Radom [»]
065 - Stanisław Wymoczył - Lublin
066 - Przemysław Piotr Barański - Radom
067 - Arkadiusz Blachowski - Bydgoszcz
068 - Piotr Wiktor Węcławski
       - Świebodzin [»]
069 - Franciszek Jan Subocz - Kozienice
071 - Małgorzata Kozik - Warszawa
072 - Marek Władysław Hallada - Rzeszów
073 - Mieczysław Arkadiusz Łyp - Rzeszów
075 - Barbara Magdalena Polakowska
       - Radom [»]
076 - Krzysztof Wojtuń - Krosno
079 - Jerzy Piotr Soiński - Ostrowiec Św.
081 - Janusz Kostrzewski - Poznań
082 - Sławomir Kozioł - Warszawa
084 - Zbigniew Juliusz Kot - Kraków
088 - Jerzy Roman Wiklendt - Jelenia Góra
090 - Ryszard Zięckowski - Białystok [»]
091 - Mieczysław Jan Potocki - Łódź
093 - Krzysztof Jerzy Dorcz - Włocławek
094 - Marek Eugeniusz Grausz - Toruń [»]
095 - Sylwester Bromirski - Warszawa
096 - Henryk Tkocz - Niedobczyce [»]
097 - Michał Kurc - Węgrów [»]
099 - Leszek Remigiusz Jastrzębiowski
       - Radom
100 - Marek Dolecki - Białystok [»]
102 - Krzysztof Adam Grabowski - Suwałki
103 - Tadeusz Myśliński - Przasnysz [»]
104 - Halina Płuciennik - Płock
105 - Janusz Nowacki - Poznań
108 - Antoni Stanisław Rut - Poznań [»]
109 - Zbigniew Kryda - Płock
111 - Andrzej Ruciński - Siedlce
112 - Adam Bolesław Sowula - Olkusz
113 - Marian Tadeusz Rostkowski - Rybnik
115 - Zofia Lubczyńska - Jastrzębie Zdrój
116 - Adam Czarnowski - Warszawa
117 - Paweł Janczaruk - Zielona Góra [»]
118 - Barbara Panek - Zielona Góra
119 - Czesław Jarmusz - Toruń [»]
120 - Wojciech Wesołowski - Warszawa
[»]
121 - Mariola Godlewska - Warszawa
122 - Piotr Maciej Nowak - Wrocław
123 - Marek F. Zgliński - Ciechanów
124 - Witold Jerzy Sieciński - Warszawa
125 - Mieczysław Ekspedyt Adamek
       - Warszawa
126 - Wacław Bugno - Gorlice
127 - Zygmunt Strzelecki - Jelenia Góra
128 - Borys Czonkow - Gdańsk
129 - Andrzej Łukasz Skorski - Warszawa
131 - Andrzej Kowalik - Lublin
132 - Eugeniusz Trojanowski - Gdańsk
133 - Mirosław Dygała - Radom
135 - Leszek Antoni Kurpiewski
       - Szczecin [»]
136 - Marek Drobiecki - Włocławek
138 - Jerzy Karol Madejski - Radom
139 - Janusz Rydzewski - Gdańsk
141 - Marian Józef Strudziński - Radom [»]
142 - Bohdan Ludwik Sowilski - Warszawa
143 - Sławomir Florian Kordaczuk
       - Siedlce
144 - Bernard Dytkowski - Działdowo
145 - Karol Walaszczyk - Radomsko [»]
146 - Mieczysław Libront - Kraków
147 - Robert Dejtrowski - Warszawa [»]
148 - Cezary Krzysztof Bartoszuk
       - Warszawa
149 - Teodor Gutaj - Jelenia Góra
151 - Kordian Augustyn Pawlak - Radom
152 - Lucjan Sagan - Wrocław
153 - Cezary Paweł Chrzanowski
       - Wrocław
154 - Janusz Jerzy Pysiak - Płock [»]
155 - Elizeusz Cieślik - Puszczykowo
156 - Ryszard Osadczy - Częstochowa
157 - Eugieniusz Tadeusz Helbert
       - Warszawa
158 - Ireneusz Linde - Sieraków
159 - Marek Kiel - Pabianice
160 - Wojciech Balczewski - Ciechocinek
161 - Ryszard Jerzy Nater - Lesko
162 - Zygmunt Nater - Lesko
164 - Jerzy Tomasz Bończyk - Warszawa
165 - Tadeusz Jerzy Kucharski - Dęblin
166 - Agata Barbara Osika - Dęblin
168 - Eugeniusz Nurzyński - Gdańsk [»]
170 - Dorota Grausz - Toruń [»]
171 - Marek Mariusz Długosz - Kowale
172 - Beata Sabina Grochowicz
       - Warszawa
175 - Lech Grabowski - Warszawa
176 - Marek Antoni Jóźków - Koszalin
177 - Marek Tomaszuk - Białystok [»]
178 - Robert Andrzej Urbański
       - Warszawa
179 - Tadeusz Biłozor - Jelenia Góra [»]
180 - Zbigniew Jan Zapała
        - Warszawa [»]
182 - Tadeusz Ryszard Wijata - Łódź
183 - Krzysztof Adam Wojciechowski
       - Łódź [»]
184 - Edward Grzegorz Funke
       - Koszalin [»]
185 - Urszula Ratajczyk - Łódź
186 - Władysław Rospondek - Kraków
187 - Jerzy Borecki - Łowicz
188 - Julian Ireneusz Trebenda - Sanok
189 - Beata Bieniada - Warszawa
190 - Paweł Cieślik - N. Skalmierzyce
191 - Mirosław Radomski - Kunów
192 - Andrzej Wojciech Misztal - Lublin
193 - Jakub Marian Lechowski
       - Radomsko [»]
194 - Paweł Zbigniew Zawadzki
       - Warszawa
195 - Zdzisław Rynkiewicz - Białystok [»]
196 - Marcin Jan Gorazdowski - Warszawa
197 - Jan Krzysztof Ciesielski
       - Lidzbark Warmiński
198 - Zbigniew Kazimierz Stawny
       - Szczecin [»]
199 - Katarzyna Antoniak - Szczecin [»]
200 - Tomasz Grabiec - Łubianka [»]
201 - Jacek Szczerbaniewicz - Jelenia Góra
202 - Magdalena Wilkońska-Klimsza
       - Kraków
203 - Bogusław Florian Skok - Białystok
204 - Zbigniew Marian Labe - Kraków
205 - Monika Stachnik-Czapla - Kraków
206 - Mariusz Paweł Mazur - Lublin
207 - Tadeusz Krekora - Otwock
208 - Andrzej Konrad Kamiński - Toruń
209 - Piotr Rosiński - Łódź
210 - Jan Feliks Żyszkowski - Wrocław
211 - Mariusz Paweł Broszkiewicz
       - Radomsko [»]
212 - Tomasz Marek Sobieraj - Łódź [»]
213 - Artur Jan Magdziarz - Szczecin
214 - Beata Anna Bogusławska - Szczecin
215 - Andrzej Tadeusz Musiński - Iława
216 - Henryk Bolesław Chojnacki - Radom
217 - Jerzy Ryszard Jartym - Jarosław [»]
218 - Waldemar Gołdziński - Zwoleń
219 - Zbigniew Edward Staniszewski
       - Radom
220 - Zbigniew Woźniak - Olsztyn [»]
221 - Katarzyna Joanna Łania - Jarosław
222 - Sławomir Grzejdziak - Pabianice
223 - Dariusz Sylwester Cierpiał
       - Częstochowa
224 - Anna Wróbel - Toruń
225 - Marzena Iwona Stokłosa
       - Warszawa
226 - Mirosław Adam Mizera - Poznań [»]
227 - Krzysztof Kasprzyk
       - Ostrowiec Świętokrzyski
228 - Piotr Tomasz Bieniek
       - Jędrzejów [»]
229 - Zygmunt Kozimor - Rzeszów [»]
230 - Krystyna Tomaszuk - Białystok [»]
231 - Jolanta Maria Szabłowska
       - Szczecin [»]
232 - Paweł Piotr Jagła - Poznań [»]
233 - Wacław Grzegorz Mazurek
       - Radomsko
234 - Joanna Maria Rybczyńska
       - Warszawa [»]
235 - Anna Elżbieta Kos - Warszawa
236 - Zuzanna Małgorzata Olczyk-Drosio
       - Warszawa
237 - Andrzej Stanisław Rybczyński
       - Warszawa [»]
238 - Maciej Duczyński - Ruda Śląska
239 - Tadeusz Żaczek - Biała Podlaska
240 - Lidia Beata Barej - Wałcz [»]
241 - Bogusław Jaroszek
       - Bielsko Biała [»]
242 - Cezary Włodzimierz Dubiel
       - Szczecin [»]
243 - Paweł Myśliński - Szczecin
244 - Dariusz Pacer - Szczecin
245 - Cezariusz Robert Belica
       - Radomsko [»]
246 - Dariusz Chełstowski - Warszawa
247 - Dorota Teresa Kycia
       - Józefosław [»]
248 - Zbigniew Suliga - Słupsk
249 - Tadeusz Śmiałkowski
       - Nowy Targ [»]
250 - Marcin Sacha - Tarnów [»]
251 - Robert Moszkowicz
       - Blok Dobryszyce (Radomsko)
252 - Szczepan Andrzej Bonalski
       - Działdowo
253 - Jacek Migdał - Łódź
254 - Jerzy Ślusarz - Jarosław
255 - Janusz Pytel - Jelenia Góra
256 - Stanisław Janusz Monkiewicz
       - Pisz [»]
257 - Łukasz Jan Gurdak - Mielec [»]
258 - Bartłomiej Mateusz Bałaban
       - Kraków [»]
259 - Mariusz Foltański - Wrocław
260 - Anna Klinkosz - Koszalin
261 - Paweł Matyka - Tarnobrzeg [»]
262 - Hubert Jasionowski - Szczytno [»]
263 - Wincenty Sułkiewicz - Olsztyn [»]
264 - Dariusz Łaski
       - Piotrków Trybunalski [»]
265 - Agnieszka Maria Żychska
       - Świnoujście
266 - Ryszard Bogdan Tatomir - Wieliczka
267 - Iwona Maria Malenta - Szczecin
268 - Krzysztof Piotr Kowalczyk - Szczecin
269 - Janusz Wojciech Wojewoda
       - Rzeszów [»]
270 - Zbigniew Pryjmak - Szczecin [»]
271 - Krzysztof Gogo - Warszawa
272 - Grzegorz Antoni Lizakowski
       - Mielec [»]
273 - Andrzej Borowiec - Lublin [»]
275 - Elżbieta Bogusława Waszczuk
       - Kołobrzeg [»]
276 - Anna Natalia Benicewicz-Miazga
       - Kielce [»]
277 - Anna Grażyna Góra-Klauzińska - Kielce [»]
278 - Ernest Klauziński
       - Ostrowiec Świętokrzyski [»]
279 - Zdzisław Puchała
       - Samborzec (świętokrzyskie)
280 - Zbigniew Przybysz - Toruń [»]
281 - Violetta Mariola Tarnowska
       - Szczecin
282 - Piotr Eugeniusz Ogiński - Warszawa
283 - Krzysztof Piotr Pawelec - Radomsko
284 - Monika Joanna Wesołowski
       - Manchester UK
285 - Radosław Wojciech Wesołowski
       - Manchester UK
286 - Jerzy Tatoń - Stargard Szczeciński
287 - Marcin Adam Kwarta - Radomsko
288 - Bogusław Siwko - Koszalin
289 - Jerzy Fedorowicz - Białystok [»]
290 - Anna Worowska - Białystok
291 - Janusz Mikołajewski - Kraków
292 - Izabela Luiza March - Warszawa
293 - Ewa Sierokosz - Sandomierz
294 - Rafał Kowalkowski - Kołobrzeg
295 - Krzysztof Strzoda - Katowice
297 - Stanisław Szlęzak - Tarnobrzeg
298 - Witold Bianga - Bąkowo
299 - Zygmunt Besler - Gdynia
300 - Regina Urszula Wypych - Szczecin
301 - Beata Katarzybna Nowak
       - Pabianice
302 - Renata Elżbieta Piżanowska-
         Zarytkiewicz
- Nowy Targ
303 - Piotr Krysiak - Warszawa
304 - Ilona Stec-Nicpoń - Mielec
305 - Leszek Jan Paradowski
       - Drawsko Pomorskie [»]
306 - Radosław Krzysztof Dekert
       - Czarna Białostocka
307 - Sławomir Olzacki
       - Maków Mazowiecki
308 - Walerian Kiezik - Bartoszyce
309 - Marian Fidos - Szczecin
310 - Emil Stanisław Żyła - Radomsko
311 - Barbara Wójcik-Krekora - Otwock
312 - Stanisław Nater - Lesko
313 - Andrzej Leon Krupiński - Mierzyn
314 - Wojciech Domagała - Kielce
315 - Zbigniew Ciborowski - Łomża [»]
316 - Grażyna Elżbieta Myślińska
        - Warszawa
317 - Agnieszka Mocarska - Kwidzyn [»]
318 - Tomasz Grzyb - Radom
319 - Wiesław Stanisław Pietrzak - Radom
320 - Robert Pawłowski - Warszawa
321 - Janusz Tadeusz Sochacki
        - Miłkowice
322 - Szczepan Edward Kurzeja - Radom [»]
323 - Maciej Kazimierz Szwed - Radom
324 - Zygmunt Józef Sobień - Radom
325 - Krzysztof Kuzko - Lublin
326 - Jarosław Czerwiński - Włocławek
327 - Aneta Katarzyna Konik - Nysa
328 - Czesław Zdanowicz - Białystok
329 - Marek Konarski - Słupno
330 - Grzegorz Strojny - Warszawa
331 - Jan Adam Wajszczuk - Warszawa
332 - Stanisław Zeszut - Łomża
334 - Łukasz Gągulski - Czernichów
335 - Janina Kazimiera Peikert
        - Jelenia Góra
336 - Krzysztof Stefan Zając - Kielce
337 - Paweł Szczeciński - Kielce
338 - Patryk Łukasz Ptak - Kielce
339 - Grzegorz Janusz Lewandowski
       - Gdańsk [»]
340 - Kamil Macioł - Szczecin [»]
341 - Zbigniew Kołodziej - Szczecin
342 - Ewa Elżbieta Gołdzińska - Zwoleń
343 - Jan Grzegorz Jezierski - Gdańsk
344 - Stanisław Gąsior - Radom
345 - Andrzej Juchniewicz - Bełchatów
346 - Maciej Makowski - Katowice
347 - Waldemar Wiktor Bzura
       - Krutyń [»]
348 - Zygmunt Trylański - Szklarska Poręba [»]
349 - Cezary Adam Kowalczuk - Lublin
350 - Lesław Domowicz - Myłno
351 - Andrzej Płochocki - Bytom
352 - Stanisław Jawor - Myślenice [»]
353 - Marek Kosiba - Myślenice [»]
354 - Beata Podwysocka - Olsztyn
355 - Zbigniew Bieleniewicz - Ełk
356 - Krzysztof Muskalski - Częstochowa
357 - Maciej Andrzej Czerniewski
        - Warszawa
358 - Wacław Turek - Krosno
359 - Barbara Małgorzata Wilczyńska
       - Lublin [»]
360 - Grzegorz Jan Ojrzyński
       - Radomsko[»]
361 - Zbigniew Ptaszek - Kleszczów
362 - Paweł Grzegorz Boćko - Tarnów
363 - Zdzisław Piotr Skuza - Kielce
364 - Piotr Statkiewicz - Płock [»]
365 - Zbigniew Figaszewski - Kiączyn
366 - Sebastian Jerzy Klochowicz - Radom
367 - Andrzej Maciej Grochowicki
        - Człopa
368 - Waldemar Siatka - Zamość
369 - Krzysztof Zdanowicz - Radom
370 - Iwona Ewa Nabzdyk - Radom
371 - Marcin Jerzy Michałowski
       - Warszawa
372 - Julita Orska - Kielce
373 - Regina Nowotarska - Szczecin
374 - Łukasz Michał Grudysz - Krosno
375 - Piotr Jakub Wypych
        - Piotrków Trybunalski
376 - Jolanta Kubica - Cieszyn [»]
377 - Patryk Jacek Goszczyński
        - Sandomierz
378 - Jerzy Janusz Huczkowski - Kraków
379 - Andrzej Woźniak - Mirsk [»]
380 - Anna Halina Niemiec - Szczecin
381 - Agnieszka Tomiczek - Bielsko Biała
382 - Krzysztof Mirosław Ciszewski
        - Bełchatów
383 - Jacek Jędrecki - Blachownia
384 - Mieczysław Nowak - Myślenice
385 - Maja Ewa Puska-Zbrzeska
        - Grodzisk Maz.
386 - Mariusz Nurkiewicz - Warszawa
387 - Krzysztof Peszko - Jarosław
388 - Bożena Żylińska - Szczecin
389 - Jacek Henryk Zaim - Lublin
390 - Henryk Alojzy Chmiel - Ustroń
391 - Lucyna Zofia Romańska - Kaniów
392 - Rafał Dariusz Kaźmierczak - Olsztyn
393 - Barbara Prasnowska - Żory
394 - Grzegorz Pawlak - Lublin [»]
395 - Krzysztof Palewicz - Sejny
396 - Arkadiusz Pałasiński - Sosnowiec
397 - Robert Pranagal - Tomaszowice
[»]
398 - Zbigniew Polit - Jarosław
399 - Xavier Preschey - Warszawa
400 - Elżbieta Wenda - Bydgoszcz
401 - Przemysław Niepokój-Hepnar - Krosno
402 - Iwona Otrębska - Warszawa
403 - Jolanta Fabisiak - Warszawa
404 - Wiesław Andrzej Korycki - Białystok
405 - Marek Gubała - Krzyszkowice
406 - Tomasz Jakub Okoniewski - Korczyna
407 - Zbigniew Ciepłucha - Białystok
408 - Piotr Grudysz - Krosno
409 - Agnieszka Pilecka - Białystok
410 - Dariusz Gawroński - Częstochowa
411 - Łukasz Tadeusz Resiak - Świdnik
412 - Stanisław Dulny - Ostrowiec Swiętokrzyski
413 - Waldemar Bartłomiej Żak - Pyrzyce
414 - Tomasz Kasprzyk - Jasło
415 - Aneta Mudyna - Kraków
416 - Alicja Przybyszowska - Nowy Sącz
417 - Michał Piotrowski - Nowy Sącz
418 - Anna Dorota Góra-Siudmak - Czechowice-Dziedzice
419 - Kazimierz Szczepan Jastrzembski - Oświęcim-Babice
420 - Daniel Wiktor Ejsymont - Ostrołęka
421 - Jerzy Niedziela - Katowice
422 - Andrzej Kazimierz Wróblewski - Gdańsk
423 - Mirosław Władysław Chmiel - Zamość
424 - Mieczysław Wojciech Wielomski - Czechowice-Dziedzice

CZŁONKOWIE
HONOROWI


  1. Edward Hartwig
  2. Zbigniew Dłubak
  3. Juliusz Garztecki
  4. Mieczysław Cybulski
  5. Jan Mierzanowski
  6. Krystyna Łyczywek
  7. Stanisław Orłowski
  8. Apolinary Matuszewski
  9. Marian Jelita-Zaleski
10. Andrzej Pytliński
11. Henryk Nowicki
12. Henryk Rogoziński
13. Helena Gąsiorowska
14. Aleksander Jałosiński
15. Ryszard Kreyser
16. Zofia Lubczyńska
17. Jerzy Lubczyński
18. Paweł Pierścinski
19. Zbigniew Kryda
20. Feliks Dangel
21. Adam Zaleski
22. Hernz K. Henisch
23. Andrzej Voellnagel
24. Jerzy Lewczyński
25. Jerzy Olek
26. Aleksander Żakowicz
27. Edward Grochowicz
28. Czesław Kuchta
29. Michał Sowiński
30. Jerzy Szepetowski
31. Stanisław Wymoczył
32. Jerzy Wygoda
33. Edward Kruk
34. Wanda Mossakowska
35. Zbigniew Grzegorski
36. Marian Rumin
37. Feliks Zwierzchowski
38. Witold Englender
39. Janusz Nowacki
40. Czesław Czapliński
41. Andrzej Andrzejewski
42. Jerzy Wiklendt
43. Stefan Wojnecki
44. Maria Wołyńska
45. Leszek Kurpiewski
46. Władysław Nielipiński
| HOME | WYSZUKIWARKA | KONTAKT | MAPA SERWISU | REDAKCJA |
Copyright © by FOTOKLUB RP. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. DESIGN © Joanna Maria Rybczyńska