STOWARZYSZENIE TWÓRCÓW
FOTOKLUB
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

strona oficjalna
CZŁONEK OPERACYJNY MIĘDZYNARODOWEJ FEDERACJI SZTUKI FOTOGRAFICZNEJ FIAP
REPREZENTANT POLSKI

HOME
NOWOŚCI
FOTOKLUB
FIAP
EDUKACJA
KONKURSY
WYSTAWY
LINKI
KONTAKT
O FRP
•  STATUT
•  WŁADZE
•  CZŁONKOWIE
•  PRZYJMOWANIE
•  OPŁATY
•  WYRÓŻNIENI
•  PATRONAT
•  KRONIKA
•  KALENDARIUM
•  PLIKI







POLECAMY





Lista CZŁONKÓW RZECZYWISTYCH
z tytułem AFRP

Sortowanie według:   [nazwisk]  [nr legitymacji]  miejscowości


Bartoszyce
308 - Walerian Kiezik - Bartoszyce

Bąkowo
298 - Witold Bianga - Bąkowo

Bełchatów
345 - Andrzej Juchniewicz - Bełchatów
382 - Krzysztof Mirosław Ciszewski - Bełchatów

Biała Podlaska
239 - Tadeusz Żaczek - Biała Podlaska

Białystok
407 - Zbigniew Ciepłucha - Białystok
100 - Marek Dolecki - Białystok [»]
289 - Jerzy Fedorowicz - Białystok [»]
404 - Wiesław Andrzej Korycki - Białystok
409 - Agnieszka Pilecka - Białystok
004 - Henryk Rogoziński - Białystok [»]
195 - Zdzisław Rynkiewicz - Białystok [»]
203 - Bogusław Florian Skok - Białystok
177 - Marek Tomaszuk - Białystok [»]
230 - Krystyna Tomaszuk - Białystok [»]
290 - Anna Worowska - Białystok
328 - Czesław Zdanowicz - Białystok
090 - Ryszard Zięckowski - Białystok [»]

Bielsko Biała
241 - Bogusław Jaroszek
       - Bielsko Biała [»]
381 - Agnieszka Tomiczek - Bielsko Biała

Blachownia
383 - Jacek Jędrecki - Blachownia

Bolesławiec
006 - Andrzej Pytliński - Bolesławiec

Bydgoszcz
067 - Arkadiusz Blachowski - Bydgoszcz
400 - Elżbieta Wenda - Bydgoszcz

Bytom
351 - Andrzej Płochocki - Bytom

Ciechanów
123 - Marek F. Zgliński - Ciechanów

Ciechocinek
160 - Wojciech Balczewski - Ciechocinek

Cieszyn
376 - Jolanta Kubica - Cieszyn [»]

Czarna Białostocka
306 - Radosław Krzysztof Dekert
       - Czarna Białostocka

Czechowice-Dziedzice
418 - Anna Dorota Góra-Siudmak - Czechowice-Dziedzice
424 - Mieczysław Wojciech Wielomski - Czechowice-Dziedzice

Czernichów
334 - Łukasz Gągulski - Czernichów

Częstochowa
223 - Dariusz Sylwester Cierpiał
       - Częstochowa
410 - Dariusz Gawroński - Częstochowa
062 - Janusz Mielczarek - Częstochowa
356 - Krzysztof Muskalski - Częstochowa
156 - Ryszard Osadczy - Częstochowa

Człopa
367 - Andrzej Maciej Grochowicki
        - Człopa

Dęblin
165 - Tadeusz Jerzy Kucharski - Dęblin
166 - Agata Barbara Osika-Kucharska
        - Dęblin

Drawsko Pomorskie
305 - Leszek Jan Paradowski
       - Drawsko Pomorskie [»]

Działdowo
252 - Szczepan Andrzej Bonalski
       - Działdowo
144 - Bernard Dytkowski - Działdowo

Ełk
355 - Zbigniew Bieleniewicz - Ełk

Gdańsk
128 - Borys Czonkow - Gdańsk
343 - Jan Grzegorz Jezierski - Gdańsk
339 - Grzegorz Janusz Lewandowski                 - Gdańsk [»]
168 - Eugeniusz Nurzyński - Gdańsk [»]
139 - Janusz Rydzewski - Gdańsk
132 - Eugeniusz Trojanowski - Gdańsk
422 - Andrzej Kazimierz Wróblewski - Gdańsk

Gdynia
299 - Zygmunt Besler - Gdynia

Gliwice
028 - Michał Sowiński - Gliwice

Gniezno
032 - Mirosław Skrzypkowski - Gniezno

Gorlice
126 - Wacław Bugno - Gorlice

Grodzisk Maz.
385 - Maja Ewa Puska-Zbrzeska - Grodzisk Maz.

Halinów
001 - Juliusz Wilczur Garztecki - Halinów

Iława
215 - Andrzej Tadeusz Musiński - Iława
040 - Czesław Wasiłowski - Iława [»]

Jarosław
217 - Jerzy Ryszard Jartym - Jarosław [»]
221 - Katarzyna Joanna Łania - Jarosław
387 - Krzysztof Peszko - Jarosław
398 - Zbigniew Polit - Jarosław
254 - Jerzy Ślusarz - Jarosław
049 - Krzysztof Zięba - Jarosław

Jasło
414 - Tomasz Kasprzyk - Jasło

Jastrzębie Zdrój
115 - Zofia Lubczyńska - Jastrzębie Zdrój

Jelenia Góra
179 - Tadeusz Biłozor - Jelenia Góra [»]
149 - Teodor Gutaj - Jelenia Góra
335 - Janina Kazimiera Peikert - Jelenia Góra
255 - Janusz Pytel - Jelenia Góra
127 - Zygmunt Strzelecki - Jelenia Góra
201 - Jacek Szczerbaniewicz - Jelenia Góra
088 - Jerzy Roman Wiklendt - Jelenia Góra

Jędrzejów
228 - Piotr Tomasz Bieniek
       - Jędrzejów [»]

Józefosław
247 - Dorota Teresa Kycia
       - Józefosław [»]

Kaniów
391 - Lucyna Zofia Romańska - Kaniów

Katowice
346 - Maciej Makowski - Katowice
421 - Jerzy Niedziela - Katowice
295 - Krzysztof Strzoda - Katowice

Kiączyn
365 - Zbigniew Figaszewski - Kiączyn

Kielce
276 - Anna Natalia Benicewicz-Miazga
       - Kielce [»]
314 - Wojciech Domagała - Kielce
277 - Anna Grażyna Góra-Klauzińska - Kielce [»]
372 - Julita Orska - Kielce
338 - Patryk Łukasz Ptak - Kielce
363 - Zdzisław Piotr Skuza - Kielce
337 - Paweł Szczeciński - Kielce
336 - Krzysztof Stefan Zając - Kielce

Kleszczów
361 - Zbigniew Ptaszek - Kleszczów

Kołobrzeg
294 - Rafał Kowalkowski - Kołobrzeg
275 - Elżbieta Bogusława Waszczuk
       - Kołobrzeg [»]

Korczyna
406 - Tomasz Jakub Okoniewski - Korczyna

Koszalin
184 - Edward Grzegorz Funke
       - Koszalin [»]
176 - Marek Antoni Jóźków - Koszalin
260 - Anna Klinkosz - Koszalin
288 - Bogusław Siwko - Koszalin

Kowale
171 - Marek Mariusz Długosz - Kowale

Kozienice
069 - Franciszek Jan Subocz - Kozienice

Kraków
258 - Bartłomiej Mateusz Bałaban
       - Kraków [»]
378 - Jerzy Janusz Huczkowski - Kraków
084 - Zbigniew Juliusz Kot - Kraków
204 - Zbigniew Marian Labe - Kraków
146 - Mieczysław Libront - Kraków
291 - Janusz Mikołajewski - Kraków
415 - Aneta Mudyna - Kraków
186 - Władysław Rospondek - Kraków
205 - Monika Stachnik-Czapla - Kraków
202 - Magdalena Wilkońska-Klimsza
       - Kraków

Krzyszkowice
405 - Marek Gubała - Krzyszkowice

Krosno
374 - Łukasz Michał Grudysz - Krosno
408 - Piotr Grudysz - Krosno
401 - Przemysław Niepokój-Hepnar - Krosno
358 - Wacław Turek - Krosno
076 - Krzysztof Wojtuń - Krosno

Krutyń
347 - Waldemar Wiktor Bzura - Krutyń [»]

Kunów
191 - Mirosław Radomski - Kunów

Kwidzyn
317 - Agnieszka Mocarska - Kwidzyn [»]

Lesko
161 - Ryszard Jerzy Nater - Lesko
312 - Stanisław Nater - Lesko
162 - Zygmunt Nater - Lesko

Lidzbark Warmiński
197 - Jan Krzysztof Ciesielski
       - Lidzbark Warmiński

Lublin
273 - Andrzej Borowiec - Lublin [»]
349 - Cezary Adam Kowalczuk - Lublin
131 - Andrzej Kowalik - Lublin
325 - Krzysztof Kuzko - Lublin
206 - Mariusz Paweł Mazur - Lublin
192 - Andrzej Wojciech Misztal - Lublin
394 - Grzegorz Pawlak - Lublin
394 - Grzegorz Pawlak - Lublin [»]
065 - Stanisław Wymoczył - Lublin
359 - Barbara Małgorzata Wilczyńska
       - Lublin [»]
389 - Jacek Henryk Zaim - Lublin

Łomża
315 - Zbigniew Ciborowski - Łomża [»]
332 - Stanisław Zeszut - Łomża

Łowicz
187 - Jerzy Borecki - Łowicz

Łódź
253 - Jacek Migdał - Łódź
091 - Mieczysław Jan Potocki - Łódź
185 - Urszula Ratajczyk - Łódź
209 - Piotr Rosiński - Łódź
212 - Tomasz Marek Sobieraj - Łódź [»]
182 - Tadeusz Ryszard Wijata - Łódź
183 - Krzysztof Adam Wojciechowski
       - Łódź [»]

Łubianka
200 - Tomasz Grabiec - Łubianka [»]

Maków Mazowiecki
307 - Sławomir Olzacki - Maków Mazowiecki

Manchester UK
284 - Monika Joanna Wesołowski
       - Manchester UK
285 - Radosław Wojciech Wesołowski
       - Manchester UK

Mielec
257 - Łukasz Jan Gurdak - Mielec [»]
272 - Grzegorz Antoni Lizakowski
       - Mielec [»]
304 - Ilona Stec-Nicpoń - Mielec

Mierzyn
313 - Andrzej Leon Krupiński - Mierzyn

Miłkowice
321 - Janusz Tadeusz Sochacki - Miłkowice

Mirsk
379 - Andrzej Woźniak - Mirsk [»]

Myłno
350 - Lesław Domowicz - Myłno

Myślenice
352 - Stanisław Jawor - Myślenice [»]
353 - Marek Kosiba - Myślenice [»]
384 - Mieczysław Nowak - Myślenice

Niedobczyce
096 - Henryk Tkocz - Niedobczyce [»]

N. Skalmierzyce
190 - Paweł Cieślik - N. Skalmierzyce

Nowy Targ
302 - Renata Elżbieta Piżanowska-
         Zarytkiewicz
- Nowy Targ
249 - Tadeusz Śmiałkowski
        - Nowy Targ [»]

Nowy Sącz
417 - Michał Piotrowski - Nowy Sącz
416 - Alicja Przybyszowska
       
- Nowy Sącz

Nysa
327 - Aneta Katarzyna Konik - Nysa

Olkusz
112 - Adam Bolesław Sowula - Olkusz

Olsztyn
392 - Rafał Dariusz Kaźmierczak - Olsztyn
354 - Beata Podwysocka - Olsztyn
263 - Wincenty Sułkiewicz - Olsztyn[»]
220 - Zbigniew Woźniak - Olsztyn [»]

Ostrołęka
420 - Daniel Wiktor Ejsymont - Ostrołęka

Ostrowiec Świętokrzyski
412 - Stanisław Dulny - Ostrowiec Świętokrzyski
227 - Krzysztof Kasprzyk
       - Ostrowiec Świętokrzyski
278 - Ernest Klauziński
       - Ostrowiec Świętokrzyski [»]
079 - Jerzy Piotr Soiński - Ostrowiec Świętokrzyski

Otwock
207 - Tadeusz Krekora - Otwock
311 - Barbara Wójcik-Krekora - Otwock

Oświęcim-Babice
419 - Kazimierz Szczepan Jastrzembski - Oświęcim-Babice

Pabianice
222 - Sławomir Grzejdziak - Pabianice
159 - Marek Kiel - Pabianice
301 - Beata Katarzyna Nowak - Pabianice

Piotrków Trybunalski
264 - Dariusz Łaski
       - Piotrków Trybunalski [»]
375 - Piotr Jakub Wypych
        - Piotrków Trybunalski

Pisz
256 - Stanisław Janusz Monkiewicz
       - Pisz [»]

Płock
025 - Ryszard Frankowski - Płock
109 - Zbigniew Kryda - Płock
059 - Regina Maślankowska - Płock
104 - Halina Płuciennik - Płock
154 - Janusz Jerzy Pysiak - Płock [»]
364 - Piotr Statkiewicz - Płock[»]

Poznań
232 - Paweł Piotr Jagła - Poznań [»]
081 - Janusz Kostrzewski - Poznań
226 - Mirosław Adam Mizera - Poznań [»]
105 - Janusz Nowacki - Poznań
108 - Antoni Stanisław Rut - Poznań [»]

Przasnysz
103 - Tadeusz Myśliński - Przasnysz [»]

Puszczykowo
155 - Elizeusz Cieślik - Puszczykowo

Pyrzyce
413 - Waldemar Bartłomiej Żak - Pyrzyce
Radom
066 - Przemysław Piotr Barański - Radom
216 - Henryk Bolesław Chojnacki - Radom
133 - Mirosław Dygała - Radom
344 - Stanisław Gąsior - Radom
318 - Tomasz Grzyb - Radom
099 - Leszek Remigiusz Jastrzębiowski
       - Radom
366 - Sebastian Jerzy Klochowicz - Radom
064 - Edward Józef Kruk - Radom [»]
322 - Szczepan Edward Kurzeja - Radom [»]
138 - Jerzy Karol Madejski - Radom
370 - Iwona Ewa Nabzdyk - Radom
151 - Kordian Augustyn Pawlak - Radom
319 - Wiesław Stanisław Pietrzak - Radom
075 - Barbara Magdalena Polakowska
       - Radom [»]
324 - Zygmunt Józef Sobień - Radom
219 - Zbigniew Edward Staniszewski
       - Radom
141 - Marian Józef Strudziński
       - Radom [»]
031 - Jerzy Eugeniusz Szepetowski
       - Radom [»]
323 - Maciej Kazimierz Szwed - Radom
063 - Wiesław Paweł Warchoł - Radom [»]
369 - Krzysztof Zdanowicz - Radom

Radomsko
245 - Cezariusz Robert Belica
       - Radomsko [»]
211 - Mariusz Paweł Broszkiewicz
       - Radomsko [»]
287 - Marcin Adam Kwarta - Radomsko
193 - Jakub Marian Lechowski
       - Radomsko [»]
233 - Wacław Grzegorz Mazurek
       - Radomsko
251 - Robert Moszkowicz
       - Blok Dobryszyce (Radomsko)
360 - Grzegorz Jan Ojrzyński
       - Radomsko[»]
283 - Krzysztof Piotr Pawelec - Radomsko
145 - Karol Walaszczyk - Radomsko [»]
310 - Emil Stanisław Żyła - Radomsko

Ruda Śląska
238 - Maciej Duczyński - Ruda Śląska

Rybnik
113 - Marian Tadeusz Rostkowski
       - Rybnik

Rzeszów
072 - Marek Władysław Hallada
       - Rzeszów
229 - Zygmunt Kozimor - Rzeszów [»]
073 - Mieczysław Arkadiusz Łyp - Rzeszów
269 - Janusz Wojciech Wojewoda
       - Rzeszów [»]
007 - Jerzy Wygoda - Rzeszów [»]

Samborzec (świętokrzyskie)
279 - Zdzisław Puchała
       - Samborzec (świętokrzyskie)

Sandomierz
377 - Patryk Jacek Goszczyński
        - Sandomierz
293 - Ewa Sierokosz - Sandomierz

Sanok
188 - Julian Ireneusz Trebenda - Sanok

Sejny
395 - Krzysztof Palewicz - Sejny

Siedlce
143 - Sławomir Florian Kordaczuk
       - Siedlce
111 - Andrzej Ruciński - Siedlce

Sieraków
158 - Ireneusz Linde - Sieraków

Słupno
329 - Marek Konarski - Słupno

Słupsk
248 - Zbigniew Suliga - Słupsk

Sosnowiec
396 - Arkadiusz Pałasiński - Sosnowiec

Stargard Szczeciński
286 - Jerzy Tatoń - Stargard Szczeciński

Suwałki
102 - Krzysztof Adam Grabowski
       - Suwałki

Szczecin
199 - Katarzyna Antoniak - Szczecin [»]
214 - Beata Anna Bogusławska - Szczecin
242 - Cezary Włodzimierz Dubiel
       - Szczecin [»]
309 - Marian Fidos - Szczecin
341 - Zbigniew Kołodziej - Szczecin
268 - Krzysztof Piotr Kowalczyk - Szczecin
135 - Leszek Antoni Kurpiewski
       - Szczecin [»]
340 - Kamil Macioł - Szczecin [»]
213 - Artur Jan Magdziarz - Szczecin
267 - Iwona Maria Malenta - Szczecin
380 - Anna Halina Niemiec - Szczecin
373 - Regina Nowotarska - Szczecin
243 - Paweł Myśliński - Szczecin
244 - Dariusz Pacer - Szczecin
270 - Zbigniew Pryjmak - Szczecin [»]
198 - Zbigniew Kazimierz Stawny
       - Szczecin [»]
231 - Jolanta Maria Szabłowska
       - Szczecin [»]
281 - Violetta Mariola Tarnowska
       - Szczecin
300 - Regina Urszula Wypych - Szczecin
388 - Bożena Żylińska - Szczecin

Szczytno
262 - Hubert Jasionowski - Szczytno[»]

Szklarska Poręba
348 - Zygmunt Trylański - Szklarska Poręba [»]

Świebodzin
068 - Piotr Wiktor Węcławski
       - Świebodzin [»]

Świdnik
411 - Łukasz Tadeusz Resiak
       - Świdnik

Świnoujście
265 - Agnieszka Maria Żychska
       - Świnoujście

Tarnobrzeg
261 - Paweł Matyka - Tarnobrzeg [»]
297 - Stanisław Szlęzak - Tarnobrzeg

Tarnów
362 - Paweł Grzegorz Boćko - Tarnów
250 - Marcin Sacha - Tarnów [»]

Tomaszowice
397 - Robert Pranagal - Tomaszowice
[»]

Toruń
170 - Dorota Grausz - Toruń [»]
094 - Marek Eugeniusz Grausz - Toruń [»]
119 - Czesław Jarmusz - Toruń [»]
208 - Andrzej Konrad Kamiński - Toruń
280 - Zbigniew Przybysz - Toruń [»]
224 - Anna Wróbel - Toruń

Ustroń
390 - Henryk Alojzy Chmiel - Ustroń

Wałcz
240 - Lidia Beata Barej - Wałcz [»]

Warszawa
125 - Mieczysław Ekspedyt Adamek
       - Warszawa
017 - Andrzej Ryszard Arwar - Warszawa
148 - Cezary Krzysztof Bartoszuk
       - Warszawa
189 - Beata Bieniada - Warszawa
164 - Jerzy Tomasz Bończyk - Warszawa
095 - Sylwester Bromirski - Warszawa
246 - Dariusz Chełstowski - Warszawa
002 - Mieczysław Cybulski
       - Warszawa [»]
050 - Czesław Czapliński - Warszawa
116 - Adam Czarnowski - Warszawa
357 - Maciej Andrzej Czerniewski
        - Warszawa
147 - Robert Dejtrowski - Warszawa [»]
005 - Krystyna Małgorzata Dołowska
       - Warszawa [»]
014 - Paweł Michał Dubicki - Warszawa
026 - Henryk Dziuba - Warszawa
403 - Jolanta Fabisiak - Warszawa
012 - Helena Zofia Gąsiorowska
       - Warszawa
121 - Mariola Godlewska - Warszawa
271 - Krzysztof Gogo - Warszawa
196 - Marcin Jan Gorazdowski - Warszawa
175 - Lech Grabowski - Warszawa
172 - Beata Sabina Grochowicz
       - Warszawa
157 - Eugieniusz Tadeusz Helbert
       - Warszawa
009 - Aleksander Jałosiński - Warszawa
027 - Janusz Adam Jaremko - Warszawa
011 - Andrzej Jaworski - Warszawa
021 - Władysław Juzwik - Warszawa
016 - Leonard Wiesław Karpiłowski
       - Warszawa
060 - Lech Ryszard Kłudkiewicz
       - Warszawa
235 - Anna Elżbieta Kos - Warszawa
071 - Małgorzata Kozik - Warszawa
082 - Sławomir Kozioł - Warszawa
008 - Ryszard Kreyser - Warszawa
303 - Piotr Krysiak - Warszawa
035 - Andrzej Zbigniew Leszczyński
       - Warszawa
292 - Izabela Luiza March - Warszawa
038 - Jerzy Mąkowski - Warszawa
018 - Jan Mierzanowski - Warszawa
371 - Marcin Jerzy Michałowski
       - Warszawa
013 - Henryk Muchin - Warszawa
036 - Juliusz Multarzyński - Warszawa
316 - Grażyna Elżbieta Myślińska
       
- Warszawa
386 - Mariusz Nurkiewicz - Warszawa
282 - Piotr Eugeniusz Ogiński - Warszawa
236 - Zuzanna Małgorzata Olczyk-Drosio
       - Warszawa
402 - Iwona Otrębska - Warszawa
056 - Andrzej Polak - Warszawa
399 - Xavier Preschey - Warszawa
234 - Joanna Maria Rybczyńska
       - Warszawa [»]
237 - Andrzej Stanisław Rybczyński
       - Warszawa [»]
124 - Witold Jerzy Sieciński - Warszawa
129 - Andrzej Łukasz Skorski - Warszawa
030 - Grażyna Sosenko - Warszawa [»]
034 - Ewa Sosenko-Skubik - Warszawa
142 - Bohdan Ludwik Sowilski - Warszawa
048 - Zdzisław Stachyra - Warszawa
225 - Marzena Iwona Stokłosa
       - Warszawa
330 - Grzegorz Strojny - Warszawa
178 - Robert Andrzej Urbański
       - Warszawa
331 - Jan Adam Wajszczuk - Warszawa
120 - Wojciech Wesołowski - Warszawa
[»]
024 - Janina Urszula Wojtan-Wolf
       - Warszawa
003 - Marian Jelita Zaleski - Warszawa
029 - Iwona Załuska - Warszawa
180 - Zbigniew Jan Zapała
        - Warszawa [»]
194 - Paweł Zbigniew Zawadzki
       - Warszawa
320 - Robert Pawłowski - Warszawa

Węgrów
097 - Michał Kurc - Węgrów [»]

Wieliczka
266 - Ryszard Bogdan Tatomir - Wieliczka

Włocławek
326 - Jarosław Czerwiński - Włocławek
093 - Krzysztof Jerzy Dorcz - Włocławek
136 - Marek Drobiecki - Włocławek

Wrocław
153 - Cezary Paweł Chrzanowski
       - Wrocław
259 - Mariusz Foltański - Wrocław
122 - Piotr Maciej Nowak - Wrocław
152 - Lucjan Sagan - Wrocław
210 - Jan Feliks Żyszkowski - Wrocław

Zamość
423 - Mirosław Władysław Chmiel - Zamość
368 - Waldemar Siatka - Zamość

Zielona Góra
117 - Paweł Janczaruk - Zielona Góra [»]
118 - Barbara Panek - Zielona Góra

Zwoleń
342 - Ewa Elżbieta Gołdzińska - Zwoleń
218 - Waldemar Gołdziński - Zwoleń

Żory
393 - Barbara Prasnowska - Żory

CZŁONKOWIE
HONOROWI


  1. Edward Hartwig
  2. Zbigniew Dłubak
  3. Juliusz Garztecki
  4. Mieczysław Cybulski
  5. Jan Mierzanowski
  6. Krystyna Łyczywek
  7. Stanisław Orłowski
  8. Apolinary Matuszewski
  9. Marian Jelita-Zaleski
10. Andrzej Pytliński
11. Henryk Nowicki
12. Henryk Rogoziński
13. Helena Gąsiorowska
14. Aleksander Jałosiński
15. Ryszard Kreyser
16. Zofia Lubczyńska
17. Jerzy Lubczyński
18. Paweł Pierścinski
19. Zbigniew Kryda
20. Feliks Dangel
21. Adam Zaleski
22. Hernz K. Henisch
23. Andrzej Voellnagel
24. Jerzy Lewczyński
25. Jerzy Olek
26. Aleksander Żakowicz
27. Edward Grochowicz
28. Czesław Kuchta
29. Michał Sowiński
30. Jerzy Szepetowski
31. Stanisław Wymoczył
32. Jerzy Wygoda
33. Edward Kruk
34. Wanda Mossakowska
35. Zbigniew Grzegorski
36. Marian Rumin
37. Feliks Zwierzchowski
38. Witold Englender
39. Janusz Nowacki
40. Czesław Czapliński
41. Andrzej Andrzejewski
42. Jerzy Wiklendt
43. Stefan Wojnecki
44. Maria Wołyńska
45. Leszek Kurpiewski
46. Władysław Nielipiński
| HOME | WYSZUKIWARKA | KONTAKT | MAPA SERWISU | REDAKCJA |
Copyright © by FOTOKLUB RP. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. DESIGN © Joanna Maria Rybczyńska