STOWARZYSZENIE TWÓRCÓW
FOTOKLUB
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
CZŁONEK OPERACYJNY MIĘDZYNARODOWEJ FEDERACJI SZTUKI FOTOGRAFICZNEJ FIAP
REPREZENTANT POLSKI

HOME
NOWOŚCI
FOTOKLUB
FIAP
EDUKACJA
KONKURSY
WYSTAWY
LINKI
KONTAKT
REGULAMINY
WYNIKI













KONKURS
  IV Ogólnopolski Festiwal Diaporam Cyfrowych 2009 - komunikat końcowy  
Szczecin, 6 listopada 2009
organizator: Fotoklub "Zamek", Szczecin
strona organizatora: http://www.fotoklub.zamek.szczecin.pl

Przedstawiamy klasyfikację końcową IV Ogólnopolskiego Festiwalu Diaporam Cyfrowych oraz zdjęcia z uroczystości zakończenia Festiwalu.
Gratulujemy sukcesu laureatom!


Po zakończeniu 15 przeglądów regionalnych, w których prezentowano zestaw 38 zgłoszonych do konkursu diaporam ustalono końcową klasyfikację.

Klasyfikacja końcowa IV Ogólnopolskiego Festiwalu Diaporam Cyfrowych

    1. "Zapomniana Czeczenia"- Jacek Wnuk (Krosno) - 256 pkt.
          - Złoty Medal Fotoklubu RP
    2. "Mrówki" - Paweł Bieniewski (Chotomów) - 242 pkt.
          - Złoty Medal Fotoklubu RP
    3. "Zatrzymane zmiany" - Sławomir Fiebig (Gdańsk) - 225 pkt.
          - Srebrny Medal Fotoklubu RP
    4. "Ona i On" - Anna i Michał Barańscy (Lublin) - 196 pkt.
          - Srebrny Medal Fotoklubu RP
    5. "Poranek" - Leszek Wygachiewicz (Zamość) - 160 pkt.
          - Brązowy Medal Fotoklubu RP
    6. "A w Sławnie grają..." - Marek Stanisławczyk (Szczecin) - 144 pkt.
          - Brązowy Medal Fotoklubu RP
    7. "Zniewolony umysł" - Adam i Beata Bogusławscy (Szczecin) - 134 pkt.
          - Medal FKZ
    8/9. "Piasek woda słońce" - Jan Wierzbicki (Stalowa Wola) - 133 pkt.
          - Medal FKZ
    8/9. "Gitarowo o Roztoczu" - Leszek Romanek (Lublin) - 133 pkt.
          - Medal FKZ
    10. "Okopowa 49/51" - Michał Kudłacz (Jasło) - 126 pkt.
          - Medal FKZ

    11. "Poszukując dziewicze wyspy mojej wyobraźni"
          - Beata Bogusławska (Szczecin) - 105 pkt.
    12. "Epitafium" - Robert Pranagal (Lublin) - 93 pkt.
    13. "Świat oczami muchy" - Grupa Być Morże (Międzyzdroje) - 89 pkt.
    14/15. "Leśne impresje" - Michał Skałba (Uniszowice) - 88 pkt.
    14/15. "Tożsamość rodzinna" - Beata Bogusławska (Szczecin) - 88 pkt.
    16. "Nazywam się Kloss...Hans Kloss" - Cezary Dubiel (Szczecin) - 87 pkt.
    17. "Czy mogę zagrać-część II" - Cezary Dubiel (Szczecin) - 81 pkt.
    18. "Pink Hole" - Michał Sosna (Gliwice) - 73 pkt.
    19. "Rezonans wieków" - Paweł Wroński (Rzeszów) - 72 pkt.
    20. "Pani Zima" - Leszek Romanek (Lublin) - 71 pkt.
    21. "Czas zapisany" - Lech Szymanowski (Wagrowiec) - 69 pkt.
    22. "Udręka bez ekstazy" - Grupa Być Morże (Międzyzdroje) - 65 pkt.
    23/24. "Historie...całkiem możliwe" - Grzegorz Gemza (Żywiec) - 60 pkt.
    23/24. "Oczami widza" - Michał Kudłacz (Jasło) - 60 pkt.
    25. "Barbara Radziwiłłówna" - Irek Kowal (Jarosław) - 57 pkt.
    26. "Zagubiony w tłumie" - Sławomir Knaś (Sosnowiec) - 52 pkt.
    27. "Imielty Ług" - Jan Wierzbicki (Stalowa Wola) - 49 pkt.
    28. "Holiday" - Lech Szymanowski (Wągrowiec) - 44 pkt.
    29 . "Grand Hotel-Nostalgia" - Cezary Kowalczuk (Lublin) - 43 pkt.
    30 . "Jeszcze Polska Tartakowa nie zginęła, czyli..." - Irek Kowal (Jarosław) - 42 pkt
    31. "Turki" - Agnieszka Szafirska (Rzeszów) - 37 pkt.
    32. "Legat" - Zofia i Jarosław Bernatowicz (Poznań) - 35 pkt.
    33/34. "Krótki utwór o miłości"
          - Elżbieta Chojnacka, Beata Bogusławska (Szczecin) - 33 pkt.
    33/34. "Misterium" - Agnieszka Szafirska (Rzeszów) - 33 pkt.
    35. "Tatrzańskie potoki" - Cezary Kowalczuk (Lublin) - 32 pkt.
    36. "Twierdza" - Grzegorz Okołów (Izabelin) - 29 pkt.
    37. "W szambie" - Sławomir Fiebig (Gdańsk) - 20 pkt.
    38. "Rzym na żywo" - Elżbieta Chojnacka, Beata Bogusławska (Szczecin) - 16 pkt.



  
Patronat
Fotoklubu RP




komunikat końcowy



| HOME | WYSZUKIWARKA | KONTAKT | MAPA SERWISU | REDAKCJA |
Copyright © by FOTOKLUB RP. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. DESIGN © Joanna Maria Rybczyńska
Tytuł