STOWARZYSZENIE TWÓRCÓW
FOTOKLUB
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
CZŁONEK OPERACYJNY MIĘDZYNARODOWEJ FEDERACJI SZTUKI FOTOGRAFICZNEJ FIAP
REPREZENTANT POLSKI

HOME
NOWOŚCI
FOTOKLUB
FIAP
EDUKACJA
KONKURSY
WYSTAWY
LINKI
KONTAKT
REGULAMINY
WYNIKI


NAGRODZONE
FOTOGRAFIE


WYNIKI KONKURSU

  TRIERENBERG SUPER CIRCUIT 2011
  - 5 złotych medali dla członków Fotoklubu RP !  
AUSTRIA, Linz, maj 2011
strona organizatora: http://www.supercircuit.at
patronat: FIAP


Na tegorocznym prestiżowym konkursie w Austrii - TRIERENBERG SUPER CIRCUIT, pod patronatem FIAP i PSA, trzech członków Fotoklubu RP zdobyło w sumie aż 5 złotych medali w kilku kategoriach.

Piotr Bieniek (AFRP AFIAP) zdobył Złoty Medal za zdjęcie "A sense of touch" w temacie specjalnym EMOTIONS-HUMAN RELATIONS.
Rafał Kowalkowski (AFRP) zdobył Złoty Medal za zdjęcie "End of holidays" w kategorii DIGITAL IMAGES PHOTOTRAVEL oraz Złoty Medal za zdjęcie "Fields" w temacie specjalnym BEER COMMODITIES.
Leszek Paradowski (AFRP) zdobył Złoty Medal za zdjęcie "Adam" w temacie specjalnym NUDE oraz Złoty Medal za zdjęcie "Joy of existence" w temacie specjalnym BEER COMMODITIES.


Przez ostatnie dwie dekady na konkurs TRIERENBERG SUPER CIRCUIT napływają corocznie setki tysięcy zdjęć, tysięcy autorów niemal ze wszystkich krajów na świecie.
Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych fotografii w różnych stylach, technikach i gatunkach. O uznanie, nagrody i wyróżnienia rywalizują tu zarówno amatorzy, jaki znani artyści oraz osoby zajmujące się zawodowo fotografią.

TRIERENBERG SUPER CIRCUIT jest obok World Press Photo jednym z największych i najbardziej prestiżowych konkursów na świecie.

Obok prezentujemy nagrodzone zdjęcia.STRONA
Trierenberg Super Circiut
protokół jury


| HOME | WYSZUKIWARKA | KONTAKT | MAPA SERWISU | REDAKCJA |
Copyright © by FOTOKLUB RP. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. DESIGN © Joanna Maria Rybczyńska
Tytuł