STOWARZYSZENIE TWÓRCÓW
FOTOKLUB
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

strona oficjalna
CZŁONEK OPERACYJNY MIĘDZYNARODOWEJ FEDERACJI SZTUKI FOTOGRAFICZNEJ FIAP
REPREZENTANT POLSKI

HOME
NOWOŚCI
FOTOKLUB
FIAP
EDUKACJA
KONKURSY
WYSTAWY
LINKI
KONTAKT
O FRP
•  STATUT
•  WŁADZE
•  CZŁONKOWIE
•  CZŁONKOWIE    ZBIOROWI
•  PRZYJMOWANIE
•  OPŁATY
•  WYRÓŻNIENI
•  PATRONAT
•  KRONIKA
•  PLIKI

ŻYCZENIA


POLECAMY

jeśli posiadasz archiwalne materiały dotyczące historii Fotoklubu i chciałbyś nimi wzbogacić KRONIKĘ...

[»]KRONIKA


  ZAWIADOMIENIE:  
Odszedł z naszego grona Stanisław Szlęzak (afrp)  
 
Tarnobrzeg, 11 listopada 2013
/dodano:12.11.2013/

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu wczorajszym zmarł Stanisław Szlęzak, założyciel i prezes Tarnobrzeskiego Towarzystwa Fotograficznego. Członek Rzeczywisty Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej.

Dziennikarz Polskiego Radia Kielce, były reporter Telewizji Kraków, Radia Rzeszów i Polskiej Agencji Prasowej.

Współpracował z rzeszowskim Oddziałem Krajowej Agencji Wydawniczej, autor kilkunastu indywidualnych wystaw, laureat wielu konkursów fotograficznych, otrzymał nagrodę Marszałka Województwa Podkarpackiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechnianie i ochronę kultury.

Cześć jego pamięci. 


WALNY ZJAZD FOTOKLUBU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
 
Warszawa ul. Mokotowska 9
19 października 2013

/dodano:19.10.2013/

W dniu 19 października 2013 roku odbył się IV Walny Zjazd członków rzeczywistych Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców.

Odczytane zostały sprawozdania Zarządu, Sądu Koleżeńskiego, Komisji Rewizyjnej i Skarbnika. Delegaci podjęli uchwałę o udzieleniu absolutorium.

Zjazd powołał trzy komisje: Statutową, Wydawniczą oraz Szkoleniową. Ustalenie składu komisji zostało powierzone nowemu Zarządowi.

Członkowie Fotoklubu RP wybrali nowe władze statutowe stowarzyszenia. Prezesem Fotoklubu został ponownie kol. Mieczysław Cybulski.

-->Reportaż ze Zjazdu. 


 INFORMACJA:  
Tytuł PPSA dla Janusza Wojewody (afrp)(efiap)(ppsa);

18 września, 2013
/dodano:02.11.2013/

Miło nam jest poinformować, że nasz kolega Janusz Wojewoda otrzymał od Photographic Society of America (PSA) tytuł PPSA. .

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 


 INFORMACJA:  
Nagroda Marszałka Województwa Łódzkiego dla Karola Walaszczyka (afiap)(afrp).

Łódź,
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

/dodano:19.06.2013/

Z przyjemnością informujemy, że nasz kolega Karol Walaszczyk otrzymał Nagrodę Marszałka Województwa Łódzkiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury oraz szczególne zaangażowanie w pracę na rzecz kultury.

Karol Walaszczyk od blisko 40 lat pokazuje i promuje piękno Ziemi Łódzkiej fotografując krajobraz tej ziemi, szczególnie rzek Pilicy i Warty, Ziemi Radomszczańskiej, Ziemi Przedborskiej.

Fotografie radomszczanina zamieszczane były w licznych albumach dokumentujących regionalne piękno, m.in. takich jak: "PILICA - PIĘKNO ZAGROŻONE", "SKARBY ZNAD PILICY", "PARKI KRAJOBRAZOWE ZIEMI PIOTRKOWSKIEJ", "REZERWATY ZIEMI PIOTRKOWSKIEJ", "NAD GÓRNĄ WARTĄ", "KRAJOBRAZ PRZYRODNICZY WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO", "MIASTA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO".

Swoją pasją dzielił się przez lata jako prezes Towarzystwa Fotograficznego im. Edmunda Osterloffa w Radomsku z kilkoma pokoleniami miłośników fotografii, ma swój udział w wychowaniu wielu artystów fotografików.

Jest nie tylko uczestnikiem, ale i inicjatorem oraz organizatorem i współorganizatorem licznych konkursów fotograficznych oraz innych wydarzeń: plenerów, wystaw i wielu innych. Pomysłodawca jednego z najważniejszych konkursów twórczości fotograficznej w Polsce – Biennale Fotografii Czarno-Białej "Postać ludzka w pejzażu".

W swojej pracy artystycznej oraz wychowawczej Karol Walaszczyk współpracuje w wieloma instytucjami, m.in. z Urzędem Miasta Radomska, Miejskim Domem Kultury w Radomsku, Muzeum Regionalnym im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku oraz Miejską Biblioteką Publiczną w Radomsku, a także z instytucjami kultury i stowarzyszeniami kulturalnymi w całej Polsce oraz zagranicznymi.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 


 INFORMACJA:  
Brązowy Medal FIAF dla Cezarego Dubiela (afiap)(av-afiap)(afrp))

Włochy,
Garda

/dodano:12.06.2013/

Miło nam jest poinformować, że diaporama "Kamienie pamięci" ( Stones Of Memory) naszego kolegi Cezarego Dubiela otrzymała w Garda we Włoszech Brązowy Medal FIAF ( Federazione Italiana Associazioni Fotografiche).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 


 WYRÓŻNIENIA:   DLA ARTYSTÓW FOTOGRAFÓW.

Warszawa, Galeria "Zamknięta"”
ul.Mokotowska 9.

/dodano:08.04.2013/

W dniu 4 kwietnia 2013 roku na uroczystości otwarcia wystawy "PONAD CZASEM - PODRÓŻE WILEŃSKIE" wręczone zostały wyróżnienia w dziedzinie twórczości fotograficznej.

Wyróżnieni zostali:

Jerzy Mąkowski - Złoty medal "ZA FOTOGRAFICZĄ TWÓRCZOŚĆ"

Cezary Dubiel - Złoty medal "ZA FOTOGRAFICZĄ TWÓRCZOŚĆ"

Grażyna Sosenko Srebrny medal "ZA FOTOGRAFICZĄ TWÓRCZOŚĆ"

Grzegorz Strojny Srebrny medal "ZA ZASŁUGI DLA ROZWOJU TWÓRCZOŚCI FOTOGRAFICZEJ"

Grazyna Myślińska Wyróżnienie im. Jana Mierzanowskiego - fotoreportera wojennego - za fotografię dokumentalną


Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.
 


 WAŻNE INFORMACJE:   FOTOKLUB RP

/dodano: 22.03.2013/

Informujemy, że w poczet członków rzeczywistych Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej został przyjęty:

Zygmunt Trylański - Szklarska Poręba

Serdeczne gratulacje.
 


 WAŻNE INFORMACJE:   FOTOKLUB RP

/dodano: 22.02.2013/
Z dumą i radością informujemy, że w dniu 30 stycznia 2013 r. nasz kolega Antoni Rut (afrp) został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi za działalność twórczą.

Życzymy dalszych sukcesów.

Informujemy również, że w poczet członków rzeczywistych Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej zostali przyjęci:

Czesław Zdanowicz - Białystok
Marek Konarski - Słupno
Grzegorz Strojny - Warszawa
Jan Adam Wajszczuk - Warszawa
Stanisław Zeszut - Łomża
Łukasz Gągulski - Czernichów
Janina Kazimiera Peikert - Jelenia Góra
Krzysztof Stefan Zając - Kielce
Paweł Szczeciński - Kielce
Patryk Łukasz Ptak - Kielce
Grzegorz Janusz Lewandowski - Gdańsk
Kamil Macioł - Szczecin
Zbigniew Kołodziej - Szczecin
Ewa Elżbieta Gołdzińska - Zwoleń
Jan Grzegorz Jezierski - Gdańsk
Stanisław Gąsior - Radom
Andrzej Juchniewicz - Bełchatów
Maciej Makowski - Katowice
Waldemar Wiktor Bzura - Krutyń

Serdeczne gratulacje.
 


  Informacja:  Spotkanie noworoczne członków Fotoklubu RP
       
Warszawa , Galeria Zamknięta
ul. Mokotowska 9( domofon 55 )
/dodano: 18.01.2012/

W sobotę 14 stycznia odbyło się spotkanie noworoczne w Fotoklubie RP na ul. Mokotowskiej. Oprócz tradycyjnych życzeń wręczono medale i odznaczenia. Wyróżnieni zostali: Dorota Kycia tytuł EFIAP, Joanna Maria Rybczyńska - złoty medal "ZA FOTOGRAFICZNĄ TWÓRCZOŚĆ", Ryszard Jerzy Nater - złoty medal "ZA FOTOGRAFICZNĄ TWÓRCZOŚĆ, Zygmunt Nater - złoty medal "ZA FOTOGRAFICZNĄ TWÓRCZOŚĆ", Henryk Król - srebrny medal "ZASŁUŻONY DLA FOTOGRAFII POLSKIEJ", Barbara Polakowska - "ZASŁUŻONY DLA KULTURY POLSKIEJ", Edward Kruk - "ZASŁUŻONY DLA KULTURY POLSKIEJ"

Wojciech Wesołowski foto. Marek TomaszukObecni na spotkaniu
  518


  PODZIĘKOWANIE I INFORMACJA: Podziękowanie za prowadzenie strony  
                                                                  internetowej Fotoklubu RP  

/dodano: 08.01.2012/

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,

Z początkiem roku 2012 przejmuję od Joanny prowadzenie serwisu internetowego Fotoklubu RP. Chciałbym serdecznie podziękować Joannie za ogromną pracę, którą włożyła w zaprojektowanie, budowę i prowadzenie strony internetowej Fotoklubu RP. Zobaczyłem jakie to było wielkie przedsięwzięcie, gdy zacząłem przeglądać pliki i mechanizmy od strony administratora i twórcy serwisu.

Bardzo Ci dziękujemy Joanno.

Przejmując serwis internetowy Fotoklubu RP proszę o wyrozumiałość, bo jeszcze wielu rzeczy muszę się nauczyć, a część z nich przypomnieć. Ostatni serwis internetowy jaki budowałem i którym zarządzałem powstał dwanaście lat temu, a zakończył działalność po dwóch latach.

Chciałabym Was prosić o współpracę i nadsyłanie wszelkiego typu informacji, tekstów, fotografii. Dzięki Wam serwis będzie dalej tętnił życiem. Materiały proszę przesyłać na adres email: wojciech.wesolowski.frp@gmail.com zamieszczony na stronach serwisu internetowego Fotoklubu RP.

Składam Wam serdeczne życzenie w Nowym Roku i życzę wielu osiągnięć i radości z pracy twórczej.
Wojciech Wesołowski

  513


  INFORMACJA: Podziękowanie za współpracę  
/dodano: 19.12.2011/

Drodzy Koleżanki i Koledzy,

Z końcem roku 2011 wycofuję się z prowadzenia serwisu internetowego Fotoklubu RP. A jednocześnie mogę z przyjemnością zapowiedzieć, że od stycznia 2012 roku prowadzeniem strony www Fotoklubu RP będzie zajmował się V-ce Prezes Wojciech Wesołowski.

Historia serwisu w skrócie:
W kwietniu 2009 roku zaprojektowałam i wykonałam stronę internetową Stowarzyszenia Twórców Fotoklub RP - zarówno szatę graficzną, jak i całą strukturę działania witryny od strony webmasterskiej.
W maju 2009 już ją uruchomiłam na tymczasowym serwerze i opublikowałam pierwsze nowości. W sierpniu 2009 serwis Fotoklubu RP przeniosłam i uruchomiłam w obecnej domenie (fotoklubrp.org), na profesjonalnym serwerze, a Prezes Fotoklubu RP mianował mnie redaktorem naczelnym.
Zajmowałam się redagowaniem nadsyłanych tekstów, a także pisałam na temat wydarzeń, zajmowałam się też edycją zdjęć oraz publikacją tych wszystkich materiałów w internecie. Z tygodnia na tydzień otrzymywałam coraz więcej wiadomości, zarówno o działalności Fotoklubu RP jako stowarzyszenia, jak też dotyczących działalności i sukcesów członków rzeczywistych. Tłumaczyłam, opracowywałam i publikowałam informacje na tematy związane z FIAP. Jednocześnie poszerzałam i udoskonalałam działanie serwisu, który z miesiąca na miesiąc coraz dynamiczniej się rozwijał.

W tym miejscu chciałabym gorąco podziękować za bardzo dobrą i miłą współpracę wszystkim, którzy nadsyłali wszelkiego typu informacje, teksty, fotografie. Dzięki Wam serwis tętnił życiem.

Na zakończenie dziękuję Panu Prezesowi Mieczysławowi Cybulskiemu, że w 2009 roku powierzył mi to ambitne i odpowiedzialne zadanie, które starałam się wykonać najlepiej jak potrafiłam.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim wiele radości z pracy twórczej.
Joanna Maria Rybczyńska
  512


  ŻYCZENIA: Życzenia dla Członków Fotoklubu RP  
/dodano: 19.12.2011/
  511


  INFORMACJA: Fotoklub RP na Facebooku  
/dodano: 2.11.2011/

Od dziś Fotoklub RP Stowarzyszenie Twórców ma swoją stronę na Facebooku.
Zapraszamy!

Wejście na naszą stronę na Facebooku znajduje się w bocznej kolumnie (należy kliknąć na logo Facebooka znajdujące się na pierwszej stronie "NOWOŚCI").Jesteśmy na Facebooku
  503


  INFORMACJA: Nowi członkowie Fotoklubu RP  
/dodano: 27.10.2011/

Kapituła dokonała oceny i przyjęła 4 nowych członków rzeczywistych Fotoklubu RP z tytułami AFRP.
Dołączyli do nas:
Stanisław Nater (Lesko), Wojciech Domagała (Kielce), Zbigniew Ciborowski (Łomża), Andrzej Leon Krupiński (Mierzyn).

Witamy serdecznie! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w pracy twórczej.

legitymacja członkowska
  495


  WYDARZENIE: Wyróżnieni Toruńskimi "Flisakami"  

Toruń, 23 września 2011,
Galeria Miejskiej Instytucji Kultury DOM MUZ,
ul. Podmurna 1/3
/dodano: 28.09.2011/

W trakcie otwarcia wystawy V OPSF - Toruń 2011, wręczono wyróżnienia w postaci statuetek "FLISAKA" kolejnym uczestnikom toruńskich spotkań, którzy już piąty raz brali w nich aktywny udział.
Więcej... [ » ]fot. Zbigniew Przybysz
  472


  INFORMACJA: Tytuły Excellence FIAP przyznane dla członków Fotoklubu RP  
/dodano: 21.07.2011/

W dniu 30 maja 2011 roku Międzynarodowa Federacja Sztuki Fotograficznej FIAP (Fédération Internationale de l'Art Photographique) z siedzibą w Paryżu, nadała członkom Fotoklubu RP tytuły artystyczne - Excellence FIAP ( EFIAP ).

Wyróżnienie to otrzymały:
Dorota Kycia AFRP oraz Joanna Maria Rybczyńska AFRPOdznaka EXCELLENCE FIAP ( EFIAP )
  425


  INFORMACJA: REGULAMIN przyznawania Patronatu Fotoklubu RP  
/dodano: 10.07.2011/

W dniu 2 lipca 2011 roku Zarząd Fotoklubu RP zatwierdził nowy regulamin przyznawania Patronatu.

Więcej ... [»]

  417  INFORMACJA: Lista osób, którym nadano medale  
/dodano: 10.06.2011/

Publikujemy listę osób,
którym Kapituła Stowarzyszenia Twórców Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej
nadała medale, począwszy od 1995 r.

Więcej ... [»]

  402  PLENER-RELACJA: Plener fotograficzny Fotoklubu RP  
                                  "JANÓW PODLASKI 2011"
 fot. Andrzej Rybczyński
JANÓW PODLASKI, 18-22 maja 2011
patronat: Fotoklub RP,
komisarz: Dorota Kycia
/dodano: 28.05.2011/

Plener fotograficzny Fotoklubu RP "Janów Podlaski 2011", którego Komisarzem była Dorota Kycia, odbywał sięw dniach 18 - 22 maja 2011 roku na terenie słynnej w świecie i najstarszej w Polsce "Stadniny Koni Janów Podlaski".
Więcej... [»]
  394


  WYDARZENIE: Wyróżnieni Toruńskimi „Flisakami”  
Toruń, 20 maja 2011,
Galeria Miejskiej Instytucji Kultury DOM MUZ,
ul. Podmurna 1/3
/dodano: 25.05.2011/

W trakcie trwania V Ogólnopolskich Plenerowych Spotkań Fotografików – Toruń 2011, organizatorzy imprezy, Miejska Placówka Kultury „Dom Muz” oraz Region Kujawsko-Pomorski „Fotoklubu R.P.” uhonorowali kolegów Tadeusza Biłozora AFRP i Borysa Czonkowa AFRP statuetkami „FLISAKA”. Wyróżnienie to otrzymali za twórcze zaangażowanie w realizację wszystkich pięciu edycji OPSF. Wręczenia dokonali: dyr. Tomasz Grzeszkowiak – „Dom Muz” oraz Marek Grausz „Fotoklub RP.”  392


  INFORMACJA: Zmarł Zbigniew Kot  

/dodano: 10.05.2011/ /aktualizacja: 11.05.2011/

9 maja 2011 w Krakowie zmarł nasz kolega Zbigniew Kot (AFIAP, AFRP)
(ur. 11 października 1927 - zm. 9 maja 2011).


Szanowny Panie Prezesie, koleżanki i koledzy z Fotoklubu RP,
z ogromnym żalem zawiadamiamy, że w dniu 9 maja 2011 roku zmarł Pan Zbigniew Kot: nieoceniony kolega i przyjaciel, wieloletni Prezes Krakowskiego Klubu Fotograficznego, znakomity fotografik, członek Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej, uhonorowany tytułem FIAP. Był laureatem licznych konkursów fotograficznych, autorem wielu wystaw, swoją twórczością artystyczną wpisał się na trwałe w historię polskiej fotografii.
Ostatnie pożegnanie odbędzie się w piątek, 13 maja 2011 r. o 11.00 na cmentarzu
przy ul. M. Wolskiego (Bielany).

Pogrążeni w żalu i smutku
koleżanki i koledzy z Krakowskiego Klubu Fotograficznego.
  382


  ŻYCZENIA: Życzenia dla Członków Fotoklubu RP  
/dodano: 22.04.2011/
  368


  INFORMACJA: Dorota Kycia - Honorowy Członek  
                          cypryjskiego fotoklubu PESGSPC
 

/dodano: 22.04.2011/

Cypryjski klub fotograficzny PESGSPC (PASCAL ENGLISH SCHOOL AND GREEK SCHOOL PHOTOGRAPHIC CLUB) przyznał dla Doroty Kyci AFRP , AFIAP najwyższy tytuł honorowy HonPESGSPC za wkład w rozwój i postęp fotografii.
Gratulujemy!

Więcej o Dorocie Kyci... [»]

  366  INFORMACJA: Nowi członkowie Fotoklubu RP  
/dodano: 31.03.2011/

Kapituła dokonała oceny i przyjęła 18 nowych członków rzeczywistych Fotoklubu RP z tytułami AFRP (stan na dzień 21 marca 2011 r.).
Dołączyli do nas:
Rafał Kowalkowski (Kołobrzeg), Krzysztof Strzoda (Katowice), Wiesław Jaskulski (Szczecin), Stanisław Szlęzak (Tarnobrzeg), Witold Bianga (Bąkowo), Zygmunt Besler (Gdynia), Regina Urszula Wypych (Szczecin), Beata Katarzyba (Pabianice), Renata Elżbieta Piżanowska-Zarytkiewicz (Nowy Targ), Piotr Krysiak (Warszawa), Ilona Stec-Nicpoń (Mielec), Leszek Jan Paradowski (Drawsko Pom.), Radosław Krzysztof Dekert (Czarna Białostocka) , Sławomir Olzacki (Maków Maz.), Walerian Kiezik (Bartoszyce), Marian Fidos (Szczecin), Emil Stanisław Żyła (Radomsko), Barbara Wójcik-Krekora (Otwock).

Witamy serdecznie! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w pracy twórczej.

legitymacja członkowska
  350


  PLENER: ZAPROSZENIE na PLENER - "JANÓW PODLASKI 2011"  

JANÓW PODLASKI, 18-22 maja 2011
ZAPISY: do 31 marca 2011
organizator: Fotoklub RP, Dorota Kycia
/dodano: 16.03.2011/

W imieniu Fotoklubu RP Dorota Kycia serdecznie zaprasza na Spotkanie Plenerowe Seniorów Fotoklubu RP - "Janów Podlaski 2011", które odbędzie się w dniach 18 - 22 maja 2011 roku. Tematem fotograficznym pleneru będą konie ze słynnej stadniny - najpiękniejsze nie tylko
w Polsce, ale i na świecie. Do sfotografowania będą również zabytkowe stajnie, a także bujna, nieskażona przyroda w urokliwym miejscu, jakim jest przełom Bugu. Celem pleneru jest również spotkanie z Seniorami naszego Stowarzyszenia. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich członków rzeczywistych Fotoklubu RP. Więcej informacji znajduje się w zaproszeniu. ZAPROSZENIE I KARTA ZGŁOSZENIA [DOC]
  341


  WYDARZENIE: Spotkanie Noworoczne Fotoklubu RP  
WARSZAWA, 29 stycznia 2011
/dodano: 6.02.2011/

W Warszawie, w siedzibie Fotoklubu RP, odbyło się Spotkanie Noworoczne członków Stowarzyszenia. Zostały uroczyście wręczone medale nadane przez Kapitułę oraz tytuły Artist FIAP (AFIAP).
Więcej informacji... [»](fot. Marek Tomaszuk)
  314


  WYDARZENIE - RELACJA: Uroczyste wręczenie panu Zbigniewowi Kotowi  
                                            dyplomu i odznaczenia AFIAP  

Głogoczów k/Myślenic, 8 stycznia 2011
"Dom pod Klonami" w Głogoczowie
/dodano: 12.01.2011/

W dniu 8 stycznia 2011 został uroczyście wręczony panu Zbigniewowi Kotowi tytuł Artiste FIAP, przyznany mu w grudniu 2010 przez Międzynarodową Federację Sztuki Fotograficznej FIAP (Fédération Internationale de l'Art Photographique) z siedzibą w Paryżu. Sprawozdanie z uroczystości... [»]

fot. Małgorzata Szymczyk-Karnasiewicz
  302


  INFORMACJA: WYSZUKIWARKA w serwisie internetowym Fotoklubu RP  

/dodano: 7.01.2011/

Serwis internetowy Fotoklubu RP działa od maja 2009 i stale się rozwija. Wciąż przybywają nowe informacje.

Aby łatwiej można było znaleźć interesujące wiadomości, w serwisie Fotoklubu RP od dziś można skorzystać z wyszukiwarki.

WYSZUKIWARKA - odnośnik znajduje się:
 • na pierwszej stronie NOWOŚCI w prawej kolumnie
 • w stopce każdej podstrony.
 •   297


    INFORMACJA: Tytuły AFIAP przyznane dla członków Fotoklubu RP  
  /dodano: 7.01.2011/

  Miedzynarodowa Federacja Sztuki Fotograficznej FIAP (Fédération Internationale de l'Art Photographique) z siedzibą w Paryżu przyznała tytuły Artiste FIAP trzem członkom Fotoklubu RP. Są nimi: Zbigniew Kot (AFRP), Marcin Sacha (AFRP) i Janusz Wojewoda (AFRP). Serdecznie gratulujemy.

  Odznaka AFIAP
    296


    ŻYCZENIA: Życzenia dla Członków Fotoklubu RP  
  /dodano: 20.12.2010/
    287

  POLECAMY

  | HOME | WYSZUKIWARKA | KONTAKT | MAPA SERWISU | REDAKCJA |
  Copyright © by FOTOKLUB RP. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. DESIGN © Joanna Maria Rybczyńska