Archiwum miesiąca:

Zmarł Zbigniew Pryjmak

Urodził się 22 grudnia 1955 roku. Szczecinianin. Był członkiem rzeczywistym Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców od 2010 roku. Był od 1977 roku członkiem Klubu Fotograficznego „Kontur”.

CYBERFOTO 2020 – wyniki

Poniżej wyniki oraz galeria:

Zmarł Emil Żyła

Z żalem informujemy, że zmarł Emil Żyła – artysta fotografik (AFRP). Instruktor z zakresu fotografii posiadający dyplom mistrzowski. Od 1971 roku Członek Towarzystwa Fotograficznego im. Edmunda Osterloffa w Radomsku.

Jubileuszowa Wystawa w STODOLE

ZAPROSZENIE na Jubileuszową Wystawę Fotografii Artystycznej “STODOŁA” 2020 w Przasnyszu . Autorzy wystawy: Marek Zgliński AFRP – Ciechanów Tadeusz Myśliński AFRP – Przasnysz.

Wystawa plenerowa w Warszawie

Informujemy, że Zarząd Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców jest w trakcie przygotowań do wystawy plenerowej w Warszawie w miejscu kończącym bieg metra/ tramwaj/ oraz autobusów.

Wystawa jubileuszowa

Informujemy, że na przełomie październik/listopad zaplanowana jest wystawa jubileuszowa 25 lecia Fotoklububu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców „Miniatury” w Warszawie.

Ważna informacja

  Informujemy, że z powodu naruszenia obowiązującego statutu Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców planujemy skreślenie z listy członków rzeczywistych osób zalegających z opłaceniem składki członkowskiej.