Wystawa „Piękny i Bestia” – Daniel Ejsymont


Zapraszamy serdecznie 3 października o godz. 15:00             na wystawę fotografii aktu pt; “Piękny i Bestia”                     do “Galerii na 6” w Gliwicach przy ul. Jana Matejki 6

„Piękny i Bestia” – ten przewrotny tytuł nawiązujący do znanej baśni zainspirował mnie    do próby pokazania piękna ludzkiego ciała, zarówno kobiecego jak i męskiego. Utarło się, że jeśli akt to tylko kobiecy, jednak już w starożytnej Grecji to męskie ciało było głównym tematem dla ówczesnych artystów. Ten fakt skłonił mnie do porównania aktu kobiety i mężczyzny i zmierzenia się z tym bardzo trudnym tematem. Tak narodził się projekt, którego efekty będzie można ocenić już od                                                                                       3 października 2020 roku w “Galerii na 6”.

fot. Sylwia Larkiewicz

Daniel Ejsymont – Rocznik 1965,
Artysta Fotograf, członek Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej oraz Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego, którego obecnie jest prezesem. Laureat wielu konkursów i wystaw indywidualnych i zbiorowych, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Od wielu lat prowadzi Akademię Fotografii OTF w Ostrołęce, starając się zaszczepić bakcyla fotografii uczestnikom zajęć i pokazać, że fotografia może być czymś więcej niż zwykłą wakacyjną pamiątką.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.