Wystawa projektu “W ramach witryn” w Olsztynie

Szanowni,
Z dumą i radością zapraszamy na wernisaż zbiorowej wystawy fotograficznej „W ramach witryn: Okno na Ukiel”. O głównej części projektu, trzydziestu fotograficznych witrynach na olsztyńskiej starówce, opowiemy w trakcie wernisażu, zapraszając jednocześnie na wspólny spacer nowym szlakiem turystycznym. W Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel w Olsztynie zaprezentujemy prace autorów, którzy zgłosili swoje fotografie w otwartym konkursie. Ukazują one region Warmii i Mazur od wrażliwej, pięknej strony widzianej przez wizjer aparatów. Było naszym marzeniem nagrodzić uczestników projektu organizacją wystawy w nowym, nieodkrytym do tej pory miejscu. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni, że Miasto Olsztyn i Ośrodek Sportu i Rekreacji zaufali nam i umożliwili ekspozycję wystawy w tak pięknym miejscu, po raz pierwszy otwierając jezioro Ukiel na fotografię.

Wernisaż wystawy „W ramach witryn: Okno na Ukiel” odbędzie się w dniu 15 października 2022 r. o godzinie 10:00 na tarasie widokowym CRS Ukiel w Olsztynie przy ul. Kapitańskiej 23.

W tym samym dniu zapraszamy na fotograficzny spacer trasą „W ramach witryn: Okno na Warmię i Mazury”, rozpoczynamy na Placu Konsulatu Polskiego o godzinie 15:00. Trasa prowadzi przez 30 lokali partnerskich, w większości których dostępne będą dla kolekcjonerów bezpłatne karty pocztowe z reprodukcjami fotografii.

Organizatorem wydarzenia jest Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Fotograficzne BLUR w Olsztynie. Współorganizatorami są: Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajobrazowe Oddział Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, grupa instagramerska Pstryk z Olsztyna, Fotograficzna Mapa Warmii.

Do zobaczenia
Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Fotograficzne BLUR
www.facebook.com/blur.wmsf
mapawarmii.pl/w-ramach-witryn/

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.