Rafalski Pictorial – Rafał Kalinowski – wystawa

Zdjęcia do obecnej wystawy powstały w Polsce w starych cerkwiach głównie w okolicach Horyńca. To przedstawienie spojrzenia na zwykły, codzienny świat w zupełnie inny magiczny, pictorialny sposób, do którego obejrzenia Państwa zachęcam.

Rafał Kalinowski afrp
Artysta Fotograf Fotoklubu RP, oraz grup twórczych: Modern Pictorial Photo, Photo Industrial Team, AF13, JTF Niezależni.
Żorzanin, specjalizuje się w fotografii architektury, zwłaszcza wnętrz klatek schodowych, które są jego głównym tematem – realizuje projekt „Przejście”. Fotografując odwiedza różne miasta min. Toruń, Szczecin, Wrocław, Katowice, ale tematem jego prac są także ulubione Żory.
Uczestnik wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych. Wśród przyjaciół znany jako „Klatunia Man”, pod taką nazwą prowadzi swoją stronę.
Organizator wielu spacerów fotograficznych w Żorach, Katowicach, Brzegu, Bielsku Białej, także w Czechach. Zajmuje się też fotografią industrialną, piktorialną . Jego zdjęcia zostały nagrodzone przez portal National Geographic, oraz zostały wykorzystane w książce „Historyzm Toruński XIX i XX w. architektura miejska i codzienność.

Zapraszam na wystawę Rafał Kalinowski

Ten wpis został opublikowany w kategorii wystawy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.