Żużel wraca do Tarnowa! Pierwszy trening Akademii Janusza Kołodzieja
19 maja 2026 roku, po wielomiesięcznej przerwie, w Tarnowskich Mościcach ponownie można było usłyszeć charakterystyczny ryk żużlowych silników. Wszystko to za sprawą juniorów z Akademii Janusza Kołodzieja, którzy odbyli swój pierwszy oficjalny trening na własnym torze w tym sezonie.
Autorem zdjęć jest Maciej Zaszczudłowicz maciekzaszczudlowicz@gmail.com
Pełną fotorelację z tego wydarzenia można obejrzeć na profilu: facebook.com/
