Archiwum miesiąca:

Postanowienia Kapituły Fotoklubu RP

W styczniu 2019r. odbyło się posiedzenie Kapituły Fotoklubu R.P. w związku z przyjęciem nowych członków rzeczywistych Fotoklubu.

Wernisaż IX Poznańskiego Salonu Robinsonada

Zarząd Wielkopolskiego Związku Artystów Plastyków zaprasza na wernisaż „IX Poznański Salon Robinsonada” w piątek 22 marca 2019 r. o godz. 18:00 do Galerii Skalar Office Center w Poznaniu przy ul. Góreckiej 1. Otwarcie wystawy uświetni koncert Marzeny Kurpisz.

Wystawa Michała Piotrowskiego (afrp) “Między grafika a fotografią”

Foto Galeria Atelier Jazz Club oraz autor serdecznie zapraszają od 7 marca do 3 kwietnia 2019r. w godz. 7.00 – 17.00 na wystawę fotografii Michała Piotrowskiego (afrp) “Między grafika a fotografią” -odsłona VII”.

V Przegląd Fotografii Zamojskiej

Serdecznie zapraszamy do udziału w V Przeglądzie Fotografii Zamojskiej Informacje na plakacie obok po kliknięciu myszką.

Wystawa Wacława Turka “POEZJA DŹWIĘKU”

Wacław Turek (AFRP) zaprasza w dniu od 22 marca 2019 roku o godzinie 18.oo do Dworu Karwacjanów w Gorlicach na swoją wystawę “POEZJA DŹWIĘKU”.

Wystawa Alicji Przybyszowskiej “Ekwiwalent”

Kulturalno-turystyczne Centrum w Bardejowie oraz autorka serdecznie zapraszają 11 marca 2019r. o godz. 17.00 na wernisaż wystawy fotografii Alicji Przybyszowskiej (afrp)(afiap)”Ekwiwalent”.

Wystawa Alicji Przybyszowskiej “Maroko”

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach oraz autorka serdecznie zapraszają 14 marca 2019r o godz. 18.00 do sali Pod Sową i galerii Na Pietrach MBP w Gorlicach na wernisaż wystawy fotografii Alicji Przybyszowskiej (afrp)(afiap).

Wystawa Członków Fotoklubu Zamek “Po tej stronie światła”

Galeria Fotoklubu Zamek zaprasza w dniu od 4 marca 2019 roku o godzinie 18.oo do Galerii Fotoklubu Zamek (Hol Wschodni, wejście A) w Szczecinie na wernisaż wystawy fotografii Członków Fotoklubu Zamek “Po tej stronie światła”.

Wystawa Krzysztofa Muskalskiego “VANUTUATU – RAJ NIETKNIĘTY…”

Krzysztof Muskalski (AFRP) zaprasza w dniu od 2 marca 2019 roku o godzinie 18.oo do Galerii Pod Arkadami w Częstochowie na swoją wystawę “VANUTUATU – RAJ