Archiwum miesiąca:

„mgFoto Magazyn” 2/2021

 Zapraszamy Państwa do lektury najnowszego zeszytu „mgFoto Magazynu” 2/2021.

Wystawa “Krajobraz minimalnie uproszczony IV” – Grzegorz Sideł

Wernisaż wystawy Krajobraz minimalnie uproszczony IV rozpocznie się 28.05.2021 roku o godz. 18 w Ostrowieckim Browarze Kultury – Galerii MCK Ostrowiec Świętokrzyski. Czas trwania wystawy 28 maj 2021 – 30 czerwiec 2021. 

Warmiński las zimą – Piotr Wyrzykowski

Oglądanie wystaw fotograficznych “na żywo” to jedna z przyjemności jakich brakuje najbardziej w okresie covidowych restrykcji w kulturze. Prezentacja prac ograniczona jest do wirtualnych galerii, zapraszam więc i ja do krótkiego spaceru po warmińskim, zimowym lesie na pokaz śnieżnych, surowych fotografii. … Czytaj dalej

Album ” Sopockie witraże” – Maria Różańska

Nakładem wydawnictwa Bernardinum ukazał się mój album ” Sopockie witraże”. Książka zawiera 79 kolorowych fotografii witraży znajdujących się na klatkach schodowych sopockich kamienic, w Zakładzie Balneologicznym oraz w kościele PW NMP Gwiazdy Morza. Zdjęcia powstały w latach 2015-2019.

Wystawa „Tak to widzę” – Alina Ostasz

Alina Ostasz fotografią zajmuje się od 2015 roku, kiedy to trafiła na warsztaty fotograficzne w ZDK. W 2016 roku została członkiem Zamojskiej Grupy Fotograficznej – Grupy Twórczej. Pomimo licznych codziennych obowiązków rodzinnych i zawodowych czynnie uczestniczy w pracach grupy takich … Czytaj dalej

Małgorzata Dołowska Prezesem Fotoklubu RP

Podczas zebrania, które odbyło się 22 maja Zarząd Fotoklubu RP zgodnie z § 21 Statutu powierzył Małgorzacie Dołowskiej funkcję Prezesa naszego stowarzyszenia.

Wystawa “Anatomia piękna” – Alicja Przybyszowska

Wystawa Alicji Przybyszowskiej „Anatomia piękna”                      Galeria Nierzeczywista, ul. Matejki 10, Rzeszów

Wystawa „Roztoczańskie impresje” – Urszuli i Pawła Ferenców

Zapraszamy w imieniu Urszuli i Pawła Ferenców na wystawę „Roztoczańskie impresje” do Miejskiej Galerii Sztuki w Limanowej

Prześlij nam treść do umieszczenia na stronę WWW

Strona WWW jest do dyspozycji członków Fotoklubu RP. Od początku jej istnienia zachęcaliśmy do nadsyłania zredagowanych informacji dotyczących wystaw, plenerów czy innej aktywności fotograficznej. Dla Państwa wygody uruchomiliśmy formularz do przesyłania materiałów:

Wystawa “Art Street Photo” – Marcin Kwarta

Galeria F10, Fundacji Fotografia dla Przyszłości oraz Fotoklub RP zapraszają na wystawę Art Street Photo, której autorem jest Marcin Kwarta.